Рейтинг та обмеження

Тема закрита

Автор Повідомлення

Сотник ®

Стать: Чоловік

Стаж: 3 року 7 місяців

Створювати теми 21-Бер-2017 18:24

[Цитувати]

За замовчуванням рейтинг відключений, але нам ніщо не заважає включити його заново
(дана інформація для загального розуміння суті питання)
---

1. Що таке рейтинг\ratio?

- Рейтинг\ратіо - це співвідношення відданого до викачаного.

2. Як рахується рейтинг?

(Всьго віддано + на своїх роздачах + бонусних) / Завантажено = Рейтинг
Всьго віддано - Відображає правдивий(реальний) загальний обсяг відданого.
Віддано на своїх роздачах - Відображає правдивий(реальний) обсяг відданого на своїх роздачах. Бере участь у розрахунку формули, як бонус за свої роздачі.
Віддано "бонусних" - Відображає правдивий(реальний) обсяг відданого на чужих роздачах, де ви були єдиним сидером. Він же "бонус". Бере участь у розрахунку формули як "бонус".
Завантажено - Відображає правдивий(реальний) загальний обсяг завантаженого.

3. Від величини рейтингу щось залежить?

Від величини рейтингу залежить кількість дозволених одночасних завантажень!
Рейтинг < 0.4 -- 1 закачування;
Рейтинг < 0.5 -- 2 закачування;
Рейтинг < 0.6 -- 3 закачування;
Рейтинг > 0.6 -- кількість залежить від завантаження трекера.
0.3 одно 0.30 і не одно 0.03
0.3 більше, ніж 0.29
Менше 0.3 0.07, а менше 0.3 0.7

4. Графа &#34;на рідкісних&#34; у профілі. Що це і навіщо воно потрібно?

На рідкісних - кількість відданого на чужих релізах, коли ви - єдиний сидер. Потрібен він для рейтингу. Обсяг графи "На рідкісних додається до графи "Усього віддано" за формулою розрахунку. Іншими словами, якщо ви роздали наприклад 500МБ на чуж. роздачі будучи од. сидером, то вам зарахується 500МБ в графу "рідкісних" і 500МБ в графу "Всього віддано". Ще разок: За формулою розрахунку ці обсяги підсумовуються. 500МБ, наприклад, ви роздали, і 500МБ вам зараховується, як подарунок. Це і є користь.

5. Що таке &#34;Очки за сидирование&#34; (СидБонус&#41; і як вони рахуються?

Подробиці у цій темі: ТИЦ

6. Чи можна купити рейтинг? Обміняти, взяти або подарувати частину або весь трафік для рейтингу?

Немає. Введення будь-яких операцій обміну трафіку поки не планується.

7. Можна роздавати/качати одночасно з 2-ух і більш компів під одним ніком? Чи буде це правильно враховуватися?

Можна. Враховуватися буде правильно. Але не більше ніж з 3-х різних IP адрес

8. У мене не вважається рейтинг. Чому?

Тому що:
1. Ви втрачаєте зв'язок з трекером. Наприклад, з вини нестабільної роботи вашого провайдера. Визначити втрату зв'язку можна помилково "tracker offline", але буває, що помилок немає. Тоді можна визначити по тому, що вас немає в докладній статистиці пірів тих завдань (закачувань і роздач), які активні у вас в клієнті, і тому, що активних завдань(частково або повністю) немає в профілі.
2. Трекер втрачає зв'язок з вами. Наприклад, з вини перевантажень (конкретно помилки "HTTP 500") і його падінь (помилка "tracker offline" з'являється у всіх). Можна визначити за написаним у дужках помилках та за відсутності завдань у вашому профілі та докладної статистики конкретних або всіх роздач (або закачувань).
3. У вас змінився IP протягом сесії з трекером. Статистика, зібрана протягом announce interval (зараз це 1800 секунд) на який припала зміна IP не врахується із-за особливостей обробки статистики на трекері.
4. У вас присутня "подія 4226" (панель управління->адміністрування->перегляд подій->система).
5. Подивіться чи не є ваш клієнт/версія клієнта Несумісним з трекером.

9. Як з цими проблемами боротися? Чи можна щось зробити?

1. При помилці "500":
Слід почекати, поки помилка зникне сама при спробах клієнта відправити запит, щоб трекер його прийняв. В такому випадку, протягом двох з половиною сесій у клієнта є шанс відправити статистику трекеру, не втрачаючи трафіку. Якщо ж активні завдання відсутні у профілі, то слід перезапустити завдання вручну, зупинивши і стартувавши торрент(-и) клієнта.
2. При помилці "tracker offline":
по причині простою трекера(помилка з'являється у всіх) слід чекати виправлення проблем на сервері.
3. Боротьба з подією 4226:
Качаємо Half-open limit fix 3.8 (в гуглі знайдете швидко)
4. При Несумісності торрент-клієнту:
Змініть свій торрент-клієнт або версію свого торрент-клієнта на рекомендовану(див. лівий стовпчик головної сторінки).

10. Може включена функція DHT прямим або непрямим чином вплинути на облік статистики і в подальшому на рейтинг?

Прямим чином - ні. Непрямим чином - тільки за умови, якщо у вас є "подія 4226". У разі наявності "події 4226" більше завдань(торрентів) на торрент-клієнта можуть видають помилку "tracker offline".

А&#41;В моєму профілі з'явилися ті закачування\роздачі, які я не качав\роздавав.

Хтось користується вашим пасскеем! Його потрібно негайно змінити у налаштуваннях профілю. Користувач, який скористався вашим пасскеем, зможе і далі скачувати те, що почав, але не зможе почати нові закачування! Прочитайте наступний пункт!

Б&#41;У мене трафік збільшився у графі &#34;Всього завантажено&#34;, але я нічого не качав.

Хтось користується вашим пасскеем! Його потрібно негайно змінити у налаштуваннях профілю. Користувач, який скористався вашим пасскеем, зможе і далі скачувати те, що почав, але не зможе почати нові закачування! Прочитайте наступний пункт!

В&#41; У мене знизився рейтинг, хоча я нічого не качав.

12. Як хтось міг скористатися моїм пасскеем? Які заходи потрібно вживати проти крадіжки пасскея?

• ви расшарили свої торренти в програмах eMule, DC++ і тому подібні;
  • ви десь виклали скріншот з клієнта, де було видно ваш пасскей;
  • ви використовуєте клієнт BitComet або Azureus в якому включено DHT;
  • Можливо, ви самі передавали комусь із друзів\знайомих свої торренти або тим, хто у вас просто попросив скачати й передати.
  • Будьте обережні і ніколи не давайте нікому свій пасскей!

13. Мій рейтинг менше 0.3 і я не можу скачувати торренти. Що мені робити?

Піднімати рейтинг.

14. Як підняти рейтинг?

Потрібно роздавати більше, ніж роздаєте на даний момент.

15. У мене важкі умови для підняття рейтингу(наприклад асиметричний канал і\або закриті порти тощо&#41;.як можна підняти рейтинг швидко?

Потрібно роздавати свої роздачі, або чужі будучи єдиним сидером в докладній статистиці пірів. В цих двох випадках віддана інформація множиться на два. Якщо ви, наприклад, віддасте 500МБ, то зарахується 1000МБ(1ГБ). Докладніше в пункті 2

16. Як часто і коли саме оновлюється статистика\рейтинг?

Статистика для кожної конкретної роздачі\закачування оновлюється раз на 1800 секунд. Точний час оновлення статистики зазначено в клієнті(де саме - уточнюйте у розділі, присвяченому вашому клієнту). Статистика також оновлюється в момент, коли ви зупиняєте завдання(торрент) в торрент-клієнті.

17. Я тільки що підключився до однієї\кільком роздачі(-ам&#41;. Помітив, що в докладній статистиці пірів мої дані обнулилися?

Детальна статистика пірів показує дані лише за поточну сесію. Попередня сесія вважається закінченою, якщо ви зупинили завдання (торрент), або ж статистика від вас не надходила на трекер протягом 2-х годин. На загальну статистику і рейтинг це ніяк не вплине.

18. Мій нік в докладній статистиці пірів роздачі відображається кілька разів. Що це означає? Це мені чимось загрожує?

Це означає, що:
у вас змінився ip або порт. Це може загрожувати неправильним урахуванням статистики за останні 50-60 хвилин.
ви роздаєте з двох і більше комп'ютерів. Нічим не загрожує.

19. Мій нік в докладній статистиці пірів роздачі відображається закресленим/закачування в профілі відображаються закресленими

Це означає, що ви зупинили дану роздачу у себе в клієнті.

20. Що таке золоті та срібні роздачі?

"Золотий роздачі" - обсяг завантаженого не враховується взагалі, віддане враховується повністю
"Срібної роздачі" - обсяг завантаженого враховується на 50%, віддане враховується повністю
[Профіль] [ОП]
Показати повідомлення:    
Тема закрита

Поточний час: 12-Грд 01:38

Часовий пояс: UTC + 3

Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях
Ви не можете прикріплювати файли до повідомлень
Ви не можете скачувати файли